Stoliki dla dzieci

STOLIK dla dziecka i KRZESEŁKO

 550.00 600.00
Wybierz opcje

ŁÓDKA / STOLIK JUUPI

 590.00 620.00
Wybierz opcje

ZESTAW KOSTKA/STOLIK + KRZESEŁKO

 620.00 660.00
Wybierz opcje

ZESTAW STOLIK DREWNIANY JUUPI + #STOPNIK/TABORET

 480.00 520.00
Wybierz opcje

JUUPI REGAŁ OBROTOWY 360 DLA DZIECI

 770.00 790.00
Wybierz opcje

Drewniane stoliki dla dzieci wysokiej jakości

Urządzasz dziecięcy pokoik? Uwzględnij w nim również stoliki dla najmłodszych! Stolik dla dziecka to mebel, który z pewnością przyda się w pokoju Twojego dziecka. Stoliki dla dzieci mogą służyć do zabawy, wypoczynku, nauki i przechowywania. Przy stoliku dziecko może też uczyć się samodzielnie jeść. W tej kategorii znajdziesz stoliki od  JUUPI, które nie tylko zostały precyzyjnie wykonane, ale są również bezpieczne. Możesz zdecydować się np. na zabawny stolik, który od razu przypadnie do gustu Twojemu dziecku, jak np. produkt 2w1- łódka/stolik. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli szukasz praktycznego kompletu, postaw na stolik, który posiada również wygodny taboret do siedzenia. Każdy nasz stolik dla dziecka został wykonany w taki sposób, aby wytrzymał wszelkie zabawy malucha, a jednocześnie był funkcjonalny. Drewniane stoliki są bardzo wytrzymałe, ale przy tym niezwykle lekkie. Z łatwością przeniesiesz więc stolik do salonu czy innego pokoju, jeśli chcesz mieć malucha na oku.  

 

Jak wybrać odpowiedni stolik dla dziecka?

Przy zakupie stolika dla dziecka z pewnością warto zwrócić uwagę na jego wysokość, która powinna być dopasowana do wzrostu naszej pociechy. Tylko wtedy dziecko będzie miało zapewniony komfort i wygodę podczas korzystania ze swojego stolika. Kupując stolik dla dziecka warto dobrać również pasujące do niego i przede wszystkim równie wygodne krzesełko. Stoliki dla dzieci dostępne w sklepie JUUPI dostępne są w kolorach białym oraz naturalne drewno, które z pewnością wpasują się w wystrój pokoju dziecka.

Stolik dla dziecka — ładny i praktyczny

Stolik dla dziecka ma kilka zastosowań. Z tego też powodu jego blat jest często narażony na różnego rodzaju zabrudzenia – porysowanie kredkami, ubrudzenie plasteliną czy posklejanie klejem. Wybierając stolik dla dziecka, warto zatem wziąć pod uwagę kwestie związane z utrzymaniem go w czystości. W przypadku stolików dla dzieci oferowanych przez nasz sklep wszystkie mebelki można skutecznie wyczyścić po każdej zabawie!

Dobrze, gdy dziecko ma w pokoju miejsce, w którym może rozwijać się w komfortowych warunkach. Dodatkowo dochodzą kwestie estetyczne — stolik dla dziecka powinien pasować do wystroju pokoju. Właśnie wtedy z pomocą przychodzą stylowe drewniane stoliki dla dzieci z naszej oferty. Zapraszamy do zakupów!