Dołącz do zabawy!

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci oraz dorastaniu w miejscu pełnym miłości oraz ciepła powstała marka JUUPI.

Dostarczamy produkty, które mają sprawiać radość i pozwolić Twoim dzieciom stworzyć domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Skład i konfigurację placu zabaw można dostosować tak, aby najlepiej odpowiadała bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Nasza marka JUUPI zintegrowała rozwój dziecka na trzech poziomach: intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym. Każdy element naszych produktów wykonany jest z wysokiej jakości drewna – sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie i odporny na warunki atmosferyczne.

Wieloetapowy proces wykańczania produktów JUUPI gwarantuje estetykę, solidność i trwałość. Nie zapominaj o sobie! Ty także możesz się zapomnieć i wpaść w „dziecięcy” wir zabawy… JUUPI!


Logo Tpay