Chwila pełna radości

Sprawdź nasz bujak drewniany Juupi. Niespotykana dotąd jakość i solidność na lata!

Pokonuj szczyty!

Jeszcze więcej niezapomnianych przygód dla Twojego dziecka. Sprawdź naszą nowość - drabinkę!

Zabawa nie ma końca

Dom? A może ogród? Zestawy JUUPI gotowe są na każde warunki!

Bardzo miła obsługa i super kontakt już od pierwszej wiadomości. cały zakupiony przez nas zestaw (bujak z deską i blatem oraz równoważnia) super jakości. Bujak odwrócony do wspinania i jako zjeżdżalnia od razu podbił serce naszego dwulatka 🙂 polecamy!!!

– Monika Chromy
Polska

Przy otwieraniu paczki ciekawość
po otwarciu wielkie małe oczka i WOW
po złożeniu ogrom radości i ekscytacji
wielogodzinna zabawa i pytania czemu już musimy spać?
po przebudzeniu…zabawa!
Dziękujemy!

– Julia Całkiewicz-Gryc
Polska

Produkt petarda! Jakość powalająca, drabinka jest stabilna, porządnie wykonana z dbałością o szczegóły, cena w porównaniu do konkurencji naprawdę niska. Moje dzieciaki bawią się godzinami – super zarówno dla 4latka jak i 8miesiecznej córki. Dzieciaki przeszczęśliwe, mają wiele pomysłów na zabawe. Rozwój motoryki dużej, równowagi, świadomości własnego ciała, można wymieniać jeszcze długo. Drabinka wpisuje się również w filozofię Emmi Pikler. Jestem oczarowana! Polecamy wszystkim i na pewno będziemy kupować na prezenty dla dzieciaków w rodzinie

– MARTYNA PASEK
Polska

Paczka dotarła dzisiaj, jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi! Wygląda świetnie, a jakość jest niesamowita! Dziękujemy bardzo.

– Nadine

Serdecznie i z całego serca polecam firmę Juupi. Posiadamy zjeżdżalnie, wspinaczkę oraz drabinkę tej firmy i jesteśmy MEGA zadowoleni z wyglądu, wykonania oraz expressowej wysyłki ? dziękujemy bardzo serdecznie i szczerze POLECAMY!!!

– Marta Piec
Polska

Świetne produkty i kontakt. Córka bardzo szczęśliwa – nawet przez sen mówi o zjeżdżalni;) Dziękujemy!

– Ania Mika
Polska

Jesteśmy zachwyceni bujako-wspinaczko-zjeżdżalnio-stolikiem 😉 a co najważniejsze jest w ciągłym użytku. Po ponad miesięcznym użytkowaniu stwierdzam, że to był bardzo udany zakup. Wykonanie rewelacyjne, kontakt wręcz niewiarygodnie przyjemny. Życzymy dalszych sukcesów i czekamy na więcej 😉

– Mariusz Sroka
Polska

Dołącz do zabawy!

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci oraz dorastaniu w miejscu pełnym miłości oraz ciepła powstała marka JUUPI.

Dostarczamy produkty, które mają sprawiać radość i pozwolić Twoim dzieciom stworzyć domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Skład i konfigurację placu zabaw można dostosować tak, aby najlepiej odpowiadała bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Nasza marka JUUPI zintegrowała rozwój dziecka na trzech poziomach: intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym. Każdy element naszych produktów wykonany jest z wysokiej jakości drewna – sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie i odporny na warunki atmosferyczne.

Wieloetapowy proces wykańczania produktów JUUPI gwarantuje estetykę, solidność i trwałość. Nie zapominaj o sobie! Ty także możesz się zapomnieć i wpaść w „dziecięcy” wir zabawy… JUUPI!