Drabinki drewniane

DRABINKA DREWNIANA JUUPI

 390.00 400.00
Wybierz opcje

DRABINKA Z UCHWYTAMI DREWNIANA JUUPI

 420.00 430.00
Wybierz opcje

UCHWYTY DO DRABINKI JUUPI

 50.00 55.00
Wybierz opcje

ZESTAW DRABINKA + ZJEŻDŻALNIA (2in1) JUUPI

 610.00 640.00
Wybierz opcje

DRABINKA DREWNIANA Z UCHWYTAMI + ZJEŻDŻALNIA JUUPI

 640.00 680.00
Wybierz opcje

DOMOWO-OGRODOWY REKREACYJNY ZESTAW JUUPI M

 1,050.00 1,070.00
Wybierz opcje

DOMOWO-OGRODOWY REKREACYJNY ZESTAW JUUPI L

 1,240.00 1,260.00
Wybierz opcje

DOMOWO-OGRODOWY REKREACYJNY ZESTAW JUUPI XL

 1,400.00 1,480.00
Wybierz opcje

DOMOWO-OGRODOWY REKREACYJNY ZESTAW JUUPI XXL

 1,550.00 1,570.00
Wybierz opcje

Drabinki drewniane to doskonała propozycja do rozwoju i zabawy

Poszukujesz wysokiej jakości elementu do domowego placu zabaw? Zależy Ci na kreatywności, ale i na bezpieczeństwie najmłodszych domowników? Nasza propozycja to drabinka drewniana, która z pewnością stanie się najczęściej użytkowaną częścią na placu zabaw. Dlaczego warto wybrać właśnie ten element? Sama drabinka drewniana ma bardzo duży wpływ na rozwój dziecka. Zwłaszcza jeśli chodzi o jego motorykę. Dziecko poprawia swoją sprawność, staje się bardziej uważne, a po wdrapaniu się na drabinkę będzie zadowolone, że samodzielnie, czy z pomocą dorosłego osiągnęło tak duży sukces. Jeśli zależy Ci na uaktywnieniu swojego dziecka, drabinki JUUPI to super rozwiązanie. Dodatkowo drabinka drewniana została bardzo precyzyjnie wykończona, dzięki czemu jest bezpieczna i bardzo komfortowa w trakcie użytkowania.

Jakie drabinki drewniane posiadamy w naszej ofercie?

W zależności od ilości miejsca, którym dysponujesz na placu zabaw, możesz wybrać samą drabinkę sportową lub większy zestaw ze zjeżdżalnią, lub nawet bujakiem. Taki rosnący plac zabaw na pewno przyciągnie uwagę dziecka na dłuższą chwilę, a co ważniejsze, dostarczy mu mnóstwo radości. Bo które dziecko nie lubi kreatywnej zabawy na placu zabaw?! Warto zaznaczyć, że drabinki drewniane, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, wpisują się w system nauki Montessori. Korzystanie z nich nie jest więc jedynie rozwojem fizycznym, ale wszechstronnym nabywaniem wielu sprawności. Decydując się na zakup drabinki drewnianej, czy to do domu, czy do ogrodu, sprawisz, że Twoje dziecko odkryje w sobie duszę małego zdobywcy. A jak wiadomo, w całym dorosłym życiu niezwykle ważne jest, żeby próbować nowych rzeczy i nie poddawać się, dopóki nie osiągnie się celu. Zapraszamy więc na zakupy do naszego sklepu internetowego.

Dlaczego warto postawić na drabinkę drewnianą?

Tego typu sprzęty pozwalają dziecku na swobodne, aktywne i szczęśliwe przechodzenie przez kolejne etapy rozwoju. Najlepszym tego przykładem jest drabinka drewniana, która zachęca do zabawy i ruchu. Została zaprojektowana oraz wykonana zgodnie z zasadami Montessori i Emily Pikler. Zaletą drabinki jest możliwość jej złożenia, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i łatwo ją przenosić. W zestawieniu ze zjeżdżalnią oraz bujakiem pozwala na kreatywne poznawanie świata, budowanie siły fizycznej, a także zadbanie o zdrowy rozwój mięśni, stawów i kręgosłupa dziecka.