Dla nas najważniejsze jest, aby dzieci dorastały w bezpiecznym otoczeniu, spędzając dużo czasu z osobami, które je kochają. Dlatego też powstała marka JUUPI.

Stworzyliśmy domowy plac zabaw, który stanowi świetną opcję, gdy za oknem słota. Każdy z Was może dostosować konfigurację i skład wszechstronnego placu zabaw tak, aby najlepiej odpowiadał bieżącym oczekiwaniom. Gdy aura się poprawia, można z powodzeniem przenieść zabawę do ogrodu, by w słoneczny dzień zanurzyć się w bujaku a kołysząc naładować swoje ciało witaminą D.

Dzieci, od narodzin, przez długie lata oczekują od swoich rodziców i środowiska przede wszystkim stymulacji. Prawidłowy rozwój fizyczny wspomaga dojrzewanie całego organizmu, również układu nerwowego. Z myślą o wspieraniu prawidłowego rozwoju naszych dzieci, skupiliśmy swoją uwagę na bujaniu, wspinaniu, bezpiecznym funkcjonowaniu w otoczeniu dorosłych. Stąd niedługa była droga do powstania bujaka, drabinki, pomocnika, regału-domku.. kolejne projekty już są w drodze. Taka zabawa daje niemowlakowi i przedszkolakowi stymulację do pokonywania kolejnych etapów jego rozwoju.

Zintegrowany rozwój na trzech poziomach: intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym jest dla nas motorem wszystkich działań.

Każdy element bujaka wykonany jest z najlepszych surowców, tj. wysokiej jakości drewna – 100 % sklejki brzozowej. Trudno przecenić jej zalety, jest to surowiec naturalny, a jednocześnie bardzo wytrzymały mechanicznie. Jest też odporny na warunki atmosferyczne.

Wieloetapowy proces wykańczania produktów JUUPI gwarantuje estetykę, solidność i trwałość.

Nie zapominaj o sobie! Ty także możesz się zapomnieć i wpaść w „dziecięcy” wir zabawy… JUUPI!


Manufaktura wyrobów drewnianych JUUPI

Siemianice k. Słupska

Polska


Regulamin

Polityka prywatności